czwartek, 13 lutego 2014

Zaproszenie do akcji kulinarnej: Kuchnia Ameryki Północnej 2014

Zapraszamy do udziału w naszej piątej akcji kulinarnej "Kuchnia Ameryki Północnej". Akcja będzie trwała przez cały marzec. Przepisy należy dodawać na Durszlaku lub Mikserze kulinarnym albo wrzucać linki do komentarzy do tego wpisu.

Zaproszenie do akcji kulinarnej: Kuchnia Ameryki Północnej 2014

Kanadyjski syrop klonowy? Karaibski kokos? A może po prostu amerykański sos barbecue ? Czym dla Ciebie smakuje kuchnia północnoamerykańska? Cechą charakterystyczną kuchni północnoamerykańskiej jest stapianie się w jedno rozmaitych stylów i sposobów przyrządzania posiłków. Tyle krajów i ciekawych potraw! Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zachęcamy do dodawania przepisów tak na znane potrawy, jak i te bardziej regionalne. Akceptujemy dania kuchni kanadyjskiej, amerykańskiej (USA), karaibskiej, kreolskiej (Luizjany, karaibskiej i Cajun), teksańskiej, grenlandzkiej. Akceptujemy również typowo amerykańskie i karaibskie drinki. Prosimy nie dodawać dań kuchni typowo meksykańskiej (nie Tex-Mex), ze względu na popularną akcję Hola Mexico (ostatnia edycja: tutaj)

Do wpisów należy dodać banerek z Miksera kulinarnego lub Durszlaka:
Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/kuchnia-ameryki-polnocnej"><img src="http://durszlak.pl/system/campaign/banner/904/embed_j7xvkybt8VkCSE456jo7BUqEILJxXQzz.png" alt="Kuchnia Ameryki Północnej"></a>
Kuchnia Ameryki Północnej
Kuchnia Ameryki Północnej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...