wtorek, 16 września 2014

Zaproszenie do akcji kulinarnej: Kuchnia tajska 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej akcji kulinarnej - Kuchnia tajska. Akcja będzie trwała przez miesiąc - od 1 do 31 października 2014 r. Przepisy należy dodawać na Durszlaku, Mikserze  lub wrzucać linki do komentarzy do tego wpisu.

Kuchnia Azji Południowo-Wschodniej to niesamowita przygoda dla każdego miłośnika dobrego jedzenia. Ten region świata to istny tygiel, co widać również w kuchni jego narodów. Głównie widać wpływy chińskie i indyjskie, jednak każda kuchnia jest inna i posiada własne, swoiste cechy, które sprawiają, że nie sposób pomylić jej z żadną inną. To jedyny rejon świata, tak mocno zróżnicowany pod względem intensywności smaków i zapachów.

Na tym tle wyróżnia się kuchnia Tajlandii. Mimo wyraźnych wpływów z zewnątrz oryginalność tajskiej kuchni wynika jednak głównie ze stosowanych przez Tajów własnych oryginalnych składników. Jednym z najbardziej charakterystycznych jest mleczko kokosowe oraz szereg aromatycznych przypraw takich jak trawa cytrynowa, świeży imbir czy liście limonki.

Dlatego serdecznie zapraszamy Was do kulinarnej zabawy, w której wspólnie odkrywać będziemy kuchnię tajską. W październiku opublikujcie na blogach przepisy wraz ze zdjęciem wykonanych przez Was potraw :) Ponadto każdy zgłaszany wpis powinien być opatrzony banerem akcji lub linkiem do zaproszenia na naszym blogu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału! :)

Do wpisów należy dodać banerek z Miksera kulinarnego lub Durszlaka:

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/kuchnia-azji-poludniowo-wschodniej"><img src="http://durszlak.pl/system/campaign/banner/1055/embed_QyUfzPHswahvHdzzmAAxGBHcrJBr2Qzz.jpg" alt="Kuchnia tajska"></a>

Kuchnia tajska
Kuchnia tajska

2 komentarze:

 1. Hmmmm to dla mnie pierwsza akcja i zastanawiam się jak mam wkleić skopiowany kod pod wpisem na swoim blogu na bloxie.Próbowałam ale nie pojawia się wybrany banerek.Ktoś podpowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na bloxie Miejsce do wklejenia kodu bannerka znajdziesz w "Ustawienia" > "Boczna szpalta" > "Pole na dodatkowy HTML". Po wklejeniu w to pole kodu wciśnij "Zapisz". Gotowe!

   zachęcam do udziału w akcji :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...