poniedziałek, 23 marca 2015

Zaproszenie do akcji kulinarnej: Kuchnia Ameryki Północnej 2015

Zapraszamy do udziału w naszej kolejnej akcji kulinarnej "Kuchnia Ameryki Północnej 2015". Akcja będzie trwała przez cały maj. Przepisy należy dodawać na Durszlaku lub Mikserze kulinarnym albo wrzucać linki do komentarzy do tego wpisu.

Zaproszenie do akcji kulinarnej: Kuchnia Ameryki Północnej 2015
Kanadyjski syrop klonowy? Karaibski kokos? A może po prostu amerykański sos barbecue ? Czym dla Ciebie smakuje kuchnia północnoamerykańska? Cechą charakterystyczną kuchni północnoamerykańskiej jest stapianie się w jedno rozmaitych stylów i sposobów przyrządzania posiłków. Tyle krajów i ciekawych potraw! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Szukając inspiracji zachęcamy do rzucenia okiem na podsumowanie poprzedniej edycji akcji, która okazała się wielkim sukcesem.

Zachęcamy do dodawania przepisów tak na znane potrawy, jak i te bardziej regionalne. Akceptujemy dania kuchni kanadyjskiej, amerykańskiej (USA), karaibskiej, kreolskiej (Luizjany, karaibskiej i Cajun), teksańskiej, grenlandzkiej. Akceptujemy również typowo amerykańskie i karaibskie drinki. W tej edycji szczególnie miłe będą nam przepisy kuchni imigracyjnej, łączące inspiracje Amerykanów z krajów pochodzenia swoich przodków.

Prosimy nie dodawać dań kuchni typowo meksykańskiej (nie Tex-Mex), ze względu na popularną akcję Hola Mexico (ostatnia edycja: tutaj)

Do wpisów należy dodać banerek z Miksera kulinarnego lub Durszlaka:
Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/kuchnia-ameryki-polnocnej-2015"><img src="http://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/11/64embed_vRu2F52uE2fxTp9kN7N8fRceARczJgzz.png" alt="Kuchnia Ameryki Północnej 2015"></a>
Kuchnia Ameryki Północnej 2015
Kuchnia Ameryki Północnej 2015

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...